Normální den #6

3. července 2018 v 22:27 | K. |  Den za dnem
07:00 - cereálie s mlékem
12:00 - těstoviny se sušenými rajčaty a kuřecím masem, kinder bueno
15:00 - párek v housce (kupované v Albertu, nevím přesně ten název :D)
18:30 - zeleninový salát s těstoviny, kuřecím masem a jogurtovým, bylinkovým dresingem

pití: voda, 0,5l ice tea peach, 0,4l kofola

Zdravím, děvčata, tak jak jste se dneska měly? Já úžasně, jak jsem včera psala, jela jsem dnes ráno s přítelem od sestry pryč. Ze začátku jsem teda měla jen v plánu, že mě vyhodí v jednom nákupáku, on pojede darovat krev a pak bude pokračovat do Brna na závod motorek a já pojedu busem domů. Protože se mi nechtělo cestovat až do Brna. Každopádně jsem se v autě rozhodla jinak a do Brna jsem s ním jela. A ještě, že jsem to udělala, protože to byla naprostá paráda!

Ze začátku jsme se teda stavili v nákupáku a tak nějak si každý šel po svém. Já si koupila ty tepláky, tílka a knihu na dovolenou, abych měla co číst. Potom jsme šli na oběd, a jelikož on si nevystačí s obyčejným fast foodem, museli jsme do fancy restaurace. Takže to vyhrály těstoviny s kuřecím masem a sušenými rajčaty.

No a pak jsme jeli do Brna na závody motorek. A teď to začíná. Já nevím, jestli sledujete motoGP, nebo jestli o tom víte a znáte ty motorkáře. Každopádně to měl být jen nějaký normální závod, nikdo známý. No dojeli jsme tam a ja jsem uviděla kamion Marca Marqueze. On je Španěl a vlastně teď vyhrává všechny závody. Asi 5 let zpátky jsem s mou tehdejší nejlepší kamarádkou zažraně sledovala motoGP a obě jsme žraly Marca a Jorgeho Lorenza. Měla jsem dokonce lísty na motoGP, ale pak mi do toho něco vlezlo a já to musela prodat.

Jelikož tam bylo více kamiónů od známých motorkářů a neměl to být žádný známý závod, proběhlo mi hlavou, že ty kamiony tam prostě jen staví. Pak mi došlo, že to je blbost, že přece nemůže mít každý motorkář několik kamiónů a tak se přítel od sestry zeptal svého bratrance (který tam závodil, a proto jsme tam jeli), jestli tady Marc je. No samozřejmě, že byl!! Prý tam jen trénují, ale nezávodí.

Takže jsme s přítelem od sestry stáli u toho jeho kamionu asi půl hodiny, jestli se jako hodlá uráčit dojít. S námi tam stáli i nějací rakušáci. Po půl hodině nás to nebavilo, tak jsme šli koukat na závod. Po asi 3 minutáh závodu jdeme zase do boxu za jeho bratrancem, no a já vidím, jak tam je Marc a fotí se!! BOHUŽEL já jsem ho nestihla. :D :D Takže jsem to nechala bejt, šli jsme do boxu a já furt čuměla na ten kamion.

Po cestě zpátky tam byl u kamionu opět Marc, takže halelujaaa, mám s ním fotku! Pane bože. Jako ne, že by to byl můj sen... ale vzpomínám si, jak mi bylo 15, já s kámoškou do něj zažrané. Takže je fajn prostě tu fotku mít. A co víc, při tak obyčejném dni!!! Prostě nikdo nečekal a nevěděl, že tam bude. :D No, ještě, že jsem fakt jela.

Šli jsme teda na druhý závod, kde už byl i bratranec od sestry. Takže jsme počkali na start a pak se autem přemístili k jiné části trati. Opět jdeme kolem kamionu Marca a jeho motorka tam není. Bavíme se teda s přítelem od sestry:
On: Třeba bude na té trati kde my.
Já: Myslíš?
On: Haha, o tom pochybuji.
Já: Já vím, dělám si srandu.

Lidi, on tam fakt byl! Já normálně stála kousek od něj a koukala s ním na závody. Jakože ne s ním, ale chápete princip. :D Byl taak blízko. Bože, teď zním fakt jak puberťačka. :D Ale mám z toho fakt radost a dnešek hodnotím jako velmi povedený den. Tak se mějte krásně!

Ps: dnešní váha po půstu 86,5 kg. Leze to dolů, konečně. :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Donyka Donyka | 3. července 2018 v 23:03 | Reagovat

Páni, moc hezké je tvé menníčko, můžu se zeptat, jaké přesně cereálie papkáš?

2 K. K. | Web | 5. července 2018 v 22:18 | Reagovat

[1]: Ahoj, moc děkuji. :) Já kupuji obyčejné z Lidlu, přesný název si ale nevybavuji. :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama